Home » Öğrenci »

 
 

Danışman Listesi

 
2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı Danışman Listesi
Gazetecilik Bölümü Dahili E-Mail
Koordinatör: Dr. Arş. Gör. Meltem Şahin 36062 meltemsahin@erciyes.edu.tr
1. Sınıf: Arş. Gör. Ahmet Biçer 36153 ahmetbicer@erciyes.edu.tr
2. Sınıf: Arş. Gör. Mustafa Temel 36063 mustafatemel@erciyes.edu.tr
3. Sınıf: Arş. Gör. Faruk Temel 36061 faruktemel@erciyes.edu.tr
4. Sınıf: Arş. Gör. Ali Çağlar Karabıyık 36155 caglarkarabiyik@erciyes.edu.tr
Radyo, Televizyon ve Sinema
Bölümü
Dahili E-Mail
Koordinatör: Yrd. Doç. Dr. Ç.Tuğba Akdağ 36154 takdag@erciyes.edu.tr
1. Sınıf: Arş. Gör. Semra Civelek 36062 semracivelek@erciyes.edu.tr
2. Sınıf: Arş. Gör. Sacide Şahin 36112 sacidesahin@erciyes.edu.tr
3. Sınıf: Arş. Gör. Kadir Macit 36156 kmacit@erciyes.edu.tr
4. Sınıf: Arş. Gör. Ayşegül Çilingir 36065 acilingir@erciyes.edu.tr
Halkla İlişkiler ve Tanıtım
Bölümü
Dahili E-Mail
Koordinatör: Yrd. Doç. Dr. Emel Tanyeri 36111 etanyeri@erciyes.edu.tr
1. Sınıf: Arş. Gör. Tarık Kodal 36158 tarikkodal@erciyes.edu.tr
2. Sınıf: Arş. Gör. Metin Eken 36107 mtneken@gmail.com
3. Sınıf: Arş. Gör. Nedim Karaduman 36063 nedimkaraduman@erciyes.edu.tr
4. Sınıf:  Arş. Gör. Nilay Akgün Akan 36112 nilayakan@erciyes.edu.tr

Üniversite Santrali: (352) 207 66 66